|
182 014 грн
|
|
182 014 грн
|
платежі
по 91 007 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Завдяки цифровому запису та надчистій обробці, багато інженерів шукають лампові мікрофони, щоб відновити більш "аналоговий" характер звуку. Neumann M 147 - ламповий мікрофон, спеціально розроблений для ланцюгів звукозапису 21-го століття. Його акустична конструкція натхненна легендарним U 47, який здійснив революцію в студійному звукозаписі в 1950-х роках завдяки своїй чудовій якості звуку і досі використовується щодня в кращих студіях по всьому світу. Головний підсилювач M 147 поєднує в собі класичну лампову схему з передовим твердотільним вихідним каскадом для вінтажного звучання з сучасним драйвом.
Решітчатий кошик M 147 - це більше, ніж просто візуальна особливість: Це трохи компактніша версія культової капсульної голівки U 47, частково відповідальної за її легендарне звучання. Ще важливіше те, що в ній використовується той самий звукознімач - класичний конденсаторний капсуль з великою діафрагмою K 47, відомий своїм винятковим поєднанням теплоти і присутності. Сигнал капсуля підсилюється класичною ламповою схемою з використанням спеціально підібраного субмініатюрного тріода. У той час як вінтажні мікрофони покладалися на великі і дорогі звукові трансформатори для кінцевого перетворення імпедансу, M 147 використовує сучасний безтрансформаторний вихідний каскад, який дозволяє використовувати довгі кабелі до 300 м без втрат при передачі і забезпечує дуже прямий звук з необмеженою басовою характеристикою.
Унікальний характер звучання M 147 з неперевершеною об'ємністю і виразним фокусом на середніх частотах ідеально підходить для вокалу, як чоловічого, так і жіночого, а також для озвучування, наприклад, дикторського голосу і дубляжу фільмів. M 147 також є чудовим точковим мікрофоном для будь-яких сольних інструментів. На відміну від багатьох інших лампових мікрофонів, M 147 може використовуватися з тихими джерелами завдяки надзвичайно низькому рівню власного шуму - всього 12 дБ-А. Хоча його максимальний рівень звукового тиску 114 дБ здається низьким, M 147 добре працює і з більш гучними джерелами, оскільки спотворення зростають дуже повільно до 5% THD при рівні звукового тиску 134 дБ. Така поведінка є навмисною: M 147 створює відчуття підвищеної гучності за рахунок м'якого насичення - як за часів аналогового звукозапису.
| Бренд | Neumann |
|---|---|
| Країна походження | Німеччина |
| Країна виробник | Німеччина |
| Форм-фактор | Студійний |
| Тип перетворювача | Конденсаторний |
| Спрямованість мікрофона | Кардіоїда |
| Відтворювані частоти | 20 - 20 000 Hz |
| Динамічний діапазон | 122 dB DIN/IEC 651, for THD < 5%²⁾ |
| Максимальний рівень звукового тиску | 134 dB |
| Еквівалентний рівень шуму | 12 dB-A |
| Чутливість | 20 mV/Pa |
| Номінальний опір | 50 Ω |
| Мінімальний кінцевий опір | 1000 Ω |
| Живлення | 48 V |
| Підключення | Мікрофон: DIN 8 F, блок живлення: XLR-3F |
| Температурний діапазон | –0 °C to +40 °C |
| Вага | 460 g |
| Габарити | Ø 57 x 142 mm |
| Розмір пакування | 176 x x 250 mm |
| Гарантія | 24 місяці |