|
19 367 грн
|
|
19 367 грн
|
платежі
по 9 684 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Інсталяційна акустична система OMNITRONIC ODX-206T 100V - погодостійка 6,5-дюймовий настінний динамік (IP56) з кріпленням, 100 Вт RMS
Характеристики:
| IP classification: | IP56 |
| Power: | Program: 200W (8 ohms) Rated: 100W RMS (8 ohms) |
| Frequency range: | 100 - 18000 Hz |
| Sensitivity: | 93 dB (1W/1m) |
| Max. SPL: | 116 dB |
| Dispersion angle: | 100° x 100° conical |
| Impedance: | 8 ohms; public address systems 100V |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Power tapping: | 25W; 50W; 100W RMS via Selector switch switchable |
| Connections: | Screw terminal |
| Crossover frequency: | 2800 Hz |
| Speaker: | 1 x woofer 6,5" with ferrit magnet Voice coil lows 1,4" 1 x compression tweeter highs 0,8" Voice coil compression tweeter highs 1" |
| Type of speaker: | On ceiling/on wall speaker |
| Type of construction: | Vented |
| Color: | White |
| Dimensions: | Width: 25,65 cm Depth: 27,3 cm Height: 25,85 cm |
| Weight: | 7,20 kg |