|
53 927 грн
|
|
53 927 грн
|
платежі
по 26 964 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Інсталяційна акустична система OMNITRONIC ODX-115ST 100V - погодостійкий 15» настінний сабвуфер з кріпленням, 400 Вт RMS
Характеристики:
| IP classification: | IP56 |
| Power: | Program: 800W Rated: 400W RMS |
| Frequency range: | 45 - 300 Hz |
| Sensitivity: | 98 dB |
| Max. SPL: | 130 dB |
| Dispersion angle: | Omnidirectional |
| Impedance: | 8 ohms; public address systems 100V |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Power tapping: | 75W; 150W; 300W RMS via Selector switch switchable |
| Connections: | Input: speaker via screw terminal |
| Speaker: | 1 x woofer 15" Voice coil lows 3" |
| Type of speaker: | Subwoofer |
| Type of construction: | Vented |
| Color: | White |
| Dimensions: | Width: 49 cm Depth: 52 cm Height: 50 cm |
| Weight: | 24,80 kg |