|
31 234 грн
|
|
31 234 грн
|
платежі
по 15 617 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Wireless DMX system 2.4 GHz - two transceivers with CRMX unit in 19" housing
Package contents
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 3 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| Device fuse: | T 1 A Fuse serviceable |
| DMX channels: | Input 1024 Output 1024 |
| DMX input: | 2 x 3-pin XLR (M) mounting version 2 x 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 2 x 3-pin XLR (F) mounting version 2 x 5-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | CRMX by LumenRadio; W-DMX by wireless solution |
| Range: | Range up to 600m with line-of-sight |
| Carrier frequency: | 2,4 GHz |
| Parallel mode: | Max. 10 transmitter |
| Antenna gain: | 3 dBi |
| Modulation: | GFSK |
| Status LED: | DMX, level meter, power |
| Color: | Black |
| Housing design: | (19") 48.3 cm rack installation 1 U |
| Dimensions: | Length: 48,3 cm Depth: 14,0 cm Height: 44 cm |
| Weight: | 1,33 kg |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397726725 | 1,80 kg | 50cm x 25cm x 10cm |
| 4 | 4026397727111 | 8,00 kg | 53cm x 53cm x 24,5cm |