|
21 516 грн
|
|
21 516 грн
|
платежі
по 10 758 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
6-fold splitter and wireless DMX receiver (2.4 GHz) for truss and wall mounting
Package contents
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 10 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via IP T-Con (M) mounting version power supply cord with safety plug |
| Fuse: | 5 x 20 mm, F 1 A Fuse replaceable |
| DMX channels: | Output 512 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version 6 x 3-pin XLR (F) mounting version Separate (galvanic) with active signal processing |
| Control: | DMX; CRMX by LumenRadio; W-DMX by wireless solution |
| Range: | Range up to 500m with line-of-sight |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Parallel mode: | Max. 10 transmitter |
| Antenna gain: | 5 dBi |
| Latency: | < 5 ms |
| Modulation: | GFSK |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | M10 thread Holder for wall mounting |
| Status LED: | DMX, pairing, power, level meter |
| Dimensions: | Length: 13,7 cm Width: 12,2 cm Height: 11,2 cm |
| Weight: | 1,20 kg |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397726329 | 1,60 kg | 22,5cm x 18,5cm x 13cm |
| 10 | 4026397727029 | 20,00 kg | 67cm x 38,5cm x 24,5cm |
| Артикул | FL-0015 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
