|
6 467 грн
|
|
6 467 грн
|
платежі
по 3 234 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Театральний прожектор для галогенних ламп потужністю 650 або 1000 Вт
Професійний театральний прожектор з рамкою колірного фільтра та захисною решіткою
Вражаюча світлова віддача
Міцна версія
Легка заміна ламп
Лінза Френеля для нормального освітлення (світловий промінь нерівномірної яскравості)
Ручне фокусування
Прилад охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Керування через plug and play
З кутом променя 10° - 45°
З монтажним кронштейном
Безшумна робота
Комплектація
1 х прожектор, 1 х рамка з фільтром, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | Max. 1000 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Suitable lamp: | Max. 230 V/1000 W Lamp envelope GX9.5 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction: | 3 x 1,0 mm² H05SS-F |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Base: | GX9.5 |
| Lamp type: | Halogen lamp |
| Equipment: | Focus manual |
| Color generation: | Via color filter frame |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Plug and play |
| Beam angle: | 10° - 45° |
| Beam angle (1/2 peak): | 10 - 40° |
| Beam angle (1/10 peak): | 16 - 45° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Metal; aluminum |
| Dimensions: | Length: 37 cm Width: 25,5 cm Height: 34 cm |
| Weight: | 4,50 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 4 x Ø12mm |
| Material: | Metal, 3 mm |
| Filter frame | |
| Grid size: | 22 x 22 mm |
| Material: | Metal, 0,5 mm |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Width: 19,6 cm Height: 19,65 cm Diameter: Ø 17,1 cm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397403312 | 5,00 kg | 45cm x 31cm x 28cm |
| Артикул | EL-1539 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
