|
6 600 грн
|
|
6 600 грн
|
платежі
по 3 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Особливості
Театральний прожектор для галогенних ламп потужністю 650 або 1000 Вт
Професійний театральний прожектор з рамкою колірного фільтра та захисною решіткою
Вражаюча світлова віддача
Міцна версія
Легка заміна ламп
Лінза антивідблиску для точного освітлення (світло всередині променя яскравіше, ніж зовні)
Інструкція з фокусування
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Керування за принципом plug and play
З кутом променя 10° - 42°
З монтажним кронштейном
Безшумна робота
Комплектація
1 х прожектор, 1 х рамка з фільтром, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | Max. 1000 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Suitable lamp: | Max. 230 V/1000 W Lamp envelope GX9.5 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction: | 3 x 1,0 mm² H05SS-F |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Base: | GX9.5 |
| Lamp type: | Halogen lamp |
| Equipment: | Focus manual |
| Color generation: | Via color filter frame |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Plug and play |
| Beam angle: | 10° - 42° |
| Beam angle (1/2 peak): | 10 - 40° |
| Beam angle (1/10 peak): | 15 - 42° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø10mm |
| Material: | Metal; aluminum |
| Dimensions: | Length: 37 cm Width: 25,5 cm Height: 34 cm |
| Weight: | 4,60 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 4 x Ø12mm |
| Material: | Metal, 3 mm |
| Filter frame | |
| Diameter mounting holes: | 4 x Ø8mm |
| Grid size: | 22 x 22 mm |
| Material: | Metal, 0,5 mm |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Width: 19,6 cm Height: 19,6 cm Diameter: Ø 17,1 cm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397403336 | 5,40 kg | 45cm x 31cm x 29cm |