|
1 551 грн
|
|
1 551 грн
|
платежі
по 776 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Відповідний точковий світильник для лампи PAR-36 6V/30 W
Прожектор Pinspot T-36 чудово підходить для підсвічування дзеркальних куль, для освітлення вхідних груп, прилавків або просто як основне освітлення.
Завдяки вузькому куту променя проекція створює 30-сантиметрове світлове коло з відстані чотирьох метрів. Використання альтернативних джерел світла робить можливим кілька кутів променя.
Перед прожектором T-36 можна легко розмістити кольорові ковпачки або кольорові плівки.
Корпус прожектора доступний в чорному і, опціонально, в сріблястому кольорах і легко фіксується за допомогою затискача.
Особливості
Пінспот з лампою PAR-36 6V/30W
Вузький кут променя, на відстані 4 м проектується коло світла діаметром 30 см
Перед лінзою можна прикріпити кольорові ковпачки або кольорові плівки
Для освітлення, наприклад, дзеркальних куль, вхідних груп, прилавків або як основне освітлення
Низьке енергоспоживання
Різні кути променя можливі при використанні альтернативних освітлювачів
Керування за принципом «підключи і працюй
З монтажним кронштейном
Доступні в різних кольорах
світильник
З можливістю регулювання яскравості
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
Комплектація
1 х прожектор, 1 х світильник, 1 х кільце для кріплення лампи, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 30 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Suitable lamp: | PAR-36 G-53 STC |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Base: | Wires |
| Control: | Plug and play |
| Housing color: | Black matte |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Metal |
| Dimensions: | Length: 16 cm Width: 15,5 cm Height: 17 cm |
| Weight: | 1,23 kg |
| Illuminant | |
| Voltage (lamps): | 6,4 V |
| Nominal wattage: | 30 W |
| Base: | G-53 STC |
| Lamp type: | Halogen lamp; clear lamp |
| Lamp specification: | Dimmable |
| Beam angle: | 6° |
| Color temperature: | 3000K |
| Color rendering index (CRI): | 99 Ra |
| Construction: | PAR-36 |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 3 x Ø10mm; 1 x Ø8mm |
| Material: | Metal, 2 mm |
| Lamp clamping ring | |
| Material: | Metal |
| Color: | Silver |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397380804 | 1,30 kg | 13cm x 13cm x 19cm |
| 12 | 4026397463040 | 16,20 kg | 52,5cm x 40,5cm x 22cm |