|
10 870 грн
|
|
10 870 грн
|
платежі
по 5 435 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Компактний радіальний вітрогенератор
Простота в управлінні
Міцний пластиковий корпус з ручкою, придатний для дорожнього використання
Кут нагнітання повітря регулюється
Керування через plug and play
Для таких областей застосування як: Театр; Виставки та магазини; Клуби/школи танців; Сцена
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 100 W |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Speed: | 1300 RPM |
| Maximum airflow: | 510 m³/h |
| Control: | Plug and play |
| Housing color: | Black |
| Dimensions: | Width: 27 cm Depth: 24 cm Height: 30,5 cm |
| Weight: | 3,65 kg |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397534764 | 4,10 kg | 29,5cm x 27cm x 32cm |
| Артикул | EL-1403 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
