|
1 520 грн
|
|
1 520 грн
|
платежі
по 760 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Корпус PAR-56 з силіконовим кабелем і відкритими кінцями кабелю
Термостійкий кріпильний гвинт
Гвинт захищений від надмірного викручування
4 затискачі з пружинними фіксаторами для зручного відкривання рамки кольорового фільтра
Потужний компенсатор натягу кабелю
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
З монтажним кронштейном
Для PAR 56
Комплектація
1 х прожектор, 1 х фільтрувальна рамка, 1 х затискне кільце для лампи, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | Max. 500 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Suitable lamp: | Max. 230 V/500 W PAR-56 |
| Power connection: | Fixed Supply cord with open wires |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05SS-F |
| Cable length: | Approx. 0,8 m |
| Base: | GX16d |
| Lamp type: | Selectable |
| Color generation: | Via color filter frame |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Housing color: | Silver |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Aluminum |
| Slot for spot length: | 21,4 cm x 21,8 cm |
| Dimensions: | Length: 26 cm Width: 23,5 cm Height: 22 cm |
| Weight: | 800 g |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 2 x Ø13mm |
| Material: | Metal, 2 mm |
| Filter frame | |
| Diameter mounting holes: | 4 x Ø8mm |
| Shape: | Octagonal |
| Grid size: | 10 x 10 mm |
| Material: | Aluminum, 0,6 mm |
| Dimensions: | Length: 21,5 cm Width: 21,5 cm Diameter: Ø 17,1 cm |
| Lamp clamping ring | |
| Material: | Steel, 4 mm |
| Color: | Silver |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397357332 | 0,95 kg | 20cm x 20cm x 27cm |
| 4 | 4026397357325 | 4,50 kg | 42cm x 42cm x 30cm |
| Артикул | EL-1366 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
