|
6 962 грн
|
|
6 962 грн
|
платежі
по 3 481 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Довгий корпус PAR-56 для газорозрядних ламп CDM-T 150
Міцний металевий корпус
4 затискачі з пружинними фіксаторами для зручного відкривання рамки кольорового фільтра
Захисний екран інтегрований в трубку
Керування за принципом plug and play
З кутом спрямованості променя 55
З монтажним кронштейном
Для PAR 56
Для таких областей застосування, як Театр; мобільне використання; виставки та магазини
Комплектація
1 х прожектор, 1 х рамка з фільтром, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 210 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length: | Approx. 0,8 m |
| Base: | G-12 |
| Lamp type: | Discharge lamp |
| Color generation: | Via color filter frame (optional) |
| Control: | Plug and play |
| Beam angle: | 55° |
| Beam angle (1/2 peak): | 55° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Length: 36 cm Width: 24 cm Height: 32 cm |
| Weight: | 4,05 kg |
| Filter frame | |
| Dimensions: | Length: 22,8 cm Width: 22,8 cm Diameter: Ø 18 cm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397491722 | 4,50 kg | 27,5cm x 27cm x 47cm |
| 2 | 4026397491739 | 9,80 kg | 55,5cm x 28,5cm x 49cm |
| Артикул | EL-1361 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
