|
2 154 грн
|
|
2 154 грн
|
платежі
по 1 077 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Корпус PAR-46 з гніздом E27 (з вилкою + кабель)
Міцний металевий корпус
Термостійкий кріпильний гвинт
4 затискачі з пружинними фіксаторами для зручного відкривання оправи світлофільтру
Затемнена трубка для точного світловіддачі
Міцна подовжувальна пружина для надійного утримання та швидкого відкривання задньої кришки корпусу
Потужний компенсатор натягу кабелю
Керування за принципом plug and play
З монтажним кронштейном
Для PAR 46
Комплектація
1 х прожектор, 1 х рамка з фільтром, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | Max. 100 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Base: | E27 |
| Lamp type: | Selectable |
| Color generation: | Via color filter frame |
| Control: | Plug and play |
| Construction: | PAR-46 |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Aluminum, 1,5 mm |
| Dimensions: | Length: 30 cm Width: 20 cm Height: 27 cm |
| Weight: | 1,21 kg |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 2 x Ø12mm |
| Material: | Aluminum, 4 mm |
| Filter frame | |
| Material: | Metal, 0,5 mm |
| Dimensions: | Length: 19 cm Width: 19 cm Diameter: Ø 14 cm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397620856 | 1,38 kg | 18cm x 18cm x 35cm |
| 6 | 4026397620863 | 8,45 kg | 39cm x 39cm x 55cm |
| Артикул | EL-1359 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
