|
866 грн
|
|
866 грн
|
платежі
по 433 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Корпус PAR-16 з цоколем GU10 (з вилкою + кабель)
Міні-спот для лампи GU-10
Колірні фільтри, що кріпляться
Керування за принципом plug and play
Для PAR 16
Комплектація
1 х прожектор, 1 х рамка з фільтром, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | Max. 75 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05SS-F |
| Cable length: | Approx. 0,4 m |
| Base: | GU10 |
| Lamp type: | Selectable |
| Color generation: | Via color filter frame |
| Control: | Plug and play |
| Construction: | PAR-16 |
| Housing color: | Black |
| Material: | Aluminum, 1 mm |
| Slot for spot length: | 7,8 cm x 7,8 cm |
| Dimensions: | Length: 17 cm Width: 11 cm Height: 13 cm |
| Weight: | 280 g |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 2 x Ø10mm |
| Material: | Aluminum, 3 mm |
| Filter frame | |
| Shape: | Octagonal |
| Material: | Aluminum, 0,5 mm |
| Dimensions: | Length: 7,7 cm Width: 7,7 cm Diameter: Ø 5,3 cm |
| Weight: | 10 g |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397614053 | 0,34 kg | 17,5cm x 9,5cm x 9,5cm |
| 24 | 4026397614060 | 8,05 kg | 39cm x 38cm x 30cm |
| Артикул | EL-1345 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
