|
19 077 грн
|
|
19 077 грн
|
платежі
по 9 539 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Гібридний розпилювач туману NSF-250
Чудове шоу за невелику ціну
Піротехніка - це справжнє живе шоу, чи не так? Ні, ці дні минули! Тому що останні покоління гібридних туманоутворювачів - яскравих фонтанів туману - це більше, ніж просто цікава альтернатива. Вимоги до безпеки набагато нижчі, вони дешевші, гнучкіші та не менш вражаючі.
NSF-250 від Eurolite - це гібридний туманоутворювач. Він поєднує в собі туманоутворювач з нижнім/горизонтальним виходом зі світловим ефектом RGB. Те, що на перший погляд здається неефектним, на сцені стає справжнім дивом:
Завдяки 9 вбудованим світлодіодам потужністю 3 Вт, туманний фонтан висотою до 3 метрів з'являється в найрізноманітніших кольорах і, таким чином, може бути ідеально підібраний до решти світлового шоу. Туманний фонтан може зупинятися на час до 30 секунд. Управління NSF здійснюється за допомогою 8 каналів DMX або за допомогою радіопульта, що додається.
Колір світлодіодів гібридного туманоутворювача NSF-250 можна регулювати індивідуально. Крім того, можна застосувати зміну кольору світлодіодів і стробоскопічний ефект.
Особливості
DMX туманоутворювач потужністю 1000 Вт, світлодіодне підсвічування, вертикальний/горизонтальний вихід туману
Вихідна форсунка зі світлодіодним RGB-підсвічуванням для вражаючих презентацій
Додаткова кнопка для ручної активації
Міцний металевий корпус
9 потужних світлодіодів 3 Вт R/G/B
Вибір кольору; зміна кольору регулюється
Строб-ефект
Короткий час прогріву
Дальність випромінювання: По вертикалі бл. 3 м
Вихідна відстань: Горизонтальна прибл. 4 м
Автономне управління; DMX; Бездротовий пульт дистанційного керування
Попередньо запрограмований в Light´J; Light Captain
З індикацією рівня
Працює на рідині на водній основі
Знімний бак
Для таких областей застосування як: Весілля/гала/заходи; Сцена; театр; Прокат
Можливість застосування: Стоячий
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 1080 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| LED: | 9 x 3 W R/G/B |
| Warm-up time: | Approx. 3 min |
| Output volume: | Approx. 800 m³/min |
| Output distance: | Vertical approx. 3 m Horizontal approx. 4 m |
| Tank capacity: | 2,5 l water-based fluid removable tank |
| Fluid consumption: | Approx. 70 ml/min |
| DMX channels: | 8 |
| Control: | Stand-alone; DMX; Wireless remote control |
| Preprogrammed in: | Light´J; Light Captain |
| Housing color: | Black |
| Controls: | Low fluid |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Width: 32 cm Depth: 37 cm Height: 20 cm |
| Weight: | 6,40 kg |
| Noise classification: | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x 12 V LR27 alkaline manganese built-in |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397554588 | 7,55 kg | 48cm x 38cm x 27cm |