|
5 444 грн
|
|
5 444 грн
|
платежі
по 2 722 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Компактний туманоутворювач потужністю 600 Вт, світлодіодне підсвічування, кабельний пульт дистанційного керування
Вихідна форсунка зі світлодіодним RGB-підсвічуванням для вражаючих презентацій
Низька витрата рідини
1 потужний світлодіод 3 Вт 3в1 TCL RGB
Кольори регулюються
Короткий час прогріву
Вихідна відстань: Прибл. 2 м
Керування за допомогою дротового пульта дистанційного керування
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування, як Вечірня кімната; мобільний діджей / аніматор; невелика оренда
З індикацією рівня
Працює на рідині на водній основі
Знімний бак
Можливість застосування: Стоячий; підвісний
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 600 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| LED: | 1 x 3 W 3in1 TCL RGB |
| Warm-up time: | Approx. 3 min |
| Output volume: | Approx. 280 m³/min |
| Output distance: | Approx. 2 m |
| Tank capacity: | 0,5 l water-based fluid removable tank |
| Fluid consumption: | Approx. 11 ml/min |
| Control: | Wired remote control |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Heater: | 600 W |
| Controls: | Overheat |
| Dimensions: | Length: 32 cm Width: 16,5 cm Height: 21,5 cm |
| Weight: | 2,75 kg |
| Noise classification: | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397693850 | 3,00 kg | 33,5cm x 19cm x 19cm |
| 4 | 4026397696677 | 12,75 kg | 40cm x 35cm x 39,5cm |
| Артикул | EL-1263 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
