|
26 496 грн
|
|
26 496 грн
|
платежі
по 13 248 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Світлодіодний театральний прожектор зі світлодіодом 2в1 BCL CW/WW W COB (chip-on-board)
1 потужний світлодіод COB (chip-on-board) 2в1 BCL CW/WW (однорідний колірний мікс)
Змінна колірна температура 2500 K - 5700 K
Електронний диммер
Строб-ефект
Вбудовані шоу-програми
Пристрій охолоджується вентилятором
Автономне управління; ІЧ-пульт дистанційного керування; DMX; функція Master / Slave; звук до світла через мікрофон; QuickDMX через USB (опціонально); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опціонально); CRMX від LumenRadio через USB (опціонально)
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 17°.
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З подвійним кронштейном
РК-дисплей
Дуже тихий робочий шум
Для таких областей застосування як: Театр; Виставкові та торгові зали; Інсталяція; Сцена
Попередньо запрограмований в Light´J; Light Captain
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Можливість застосування: Стоячий; підвісний; на підставці
Комплектація
1 х пристрій, 1 х шнур живлення, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х батарея, 1 х посібник користувача
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 150 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x COB (chip-on-board) 2in1 BCL CW/WW (homogenous color mix) |
| Color temperature: | 2500K - 5700K adjustable |
| Flash rate: | 0 - 20 Hz |
| DMX channels: | 2; 4; 5; 7 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Cooling fan |
| Control: | Stand-alone; IR remote control; DMX; Master/slave function; Sound to light via Microphone; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | Light´J; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 17° |
| Beam angle (1/2 peak): | 17° |
| Beam angle (1/10 peak): | 35° |
| Color rendering index (CRI): | 93 Ra |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | LCD display |
| Material: | Aluminum casting |
| Dimensions: | Width: 25,95 cm Depth: 20,00 cm Height: 37,65 cm |
| Weight: | 4,11 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 3 x Ø11mm |
| Material: | Metal, 2,5 mm |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 1,0 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1,2 m |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397686548 | 4,96 kg | 44,7cm x 31,2cm x 27,7cm |
| 2 | 4026397687729 | 10,90 kg | 64cm x 46cm x 30cm |