|
22 758 грн
|
|
22 758 грн
|
платежі
по 11 379 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Світлодіодний театральний прожектор зі світлодіодом 4в1 QCL RGB/WW W COB (чіп на борту)
1 потужний світлодіод COB (chip-on-board) 4in1 QCL RGB/WW (однорідний колірний мікс)
Змінна колірна температура 1800 K - 8000 K
Електронний диммер
Строб-ефект
9 вбудованих шоу-програм
Прямий вибір кольору для 27 попередньо встановлених кольорів
Прилад охолоджується вентилятором
Автономне управління; ІЧ-пульт дистанційного керування; DMX; функція Master / Slave; перетворення звуку в світло через мікрофон; QuickDMX через USB (опціонально); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опціонально); CRMX від LumenRadio через USB (опціонально).
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 17°.
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З подвійним кронштейном
РК-дисплей
Дуже тихий робочий шум
Для таких областей застосування як: Театр; Концерти/Фестивалі; Клуби/Школи танців; Сцена
Попередньо запрограмований на Light'J; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х шнур живлення, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х батарея, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 140 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x COB (chip-on-board) 4in1 QCL RGB/WW (homogenous color mix) |
| Color temperature: | 1800K - 8000K adjustable |
| Flash rate: | 0 - 20 Hz |
| DMX channels: | 3; 4; 5; 6; 10 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Cooling fan |
| Control: | Stand-alone; IR remote control; DMX; Master/slave function; Sound to light via Microphone; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | Light´J; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3 |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 17° |
| Beam angle (1/2 peak): | 17° |
| Beam angle (1/10 peak): | 35° |
| Color rendering index (CRI): | 95 Ra |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | LCD display |
| Material: | Aluminum casting; metal |
| Dimensions: | Width: 25,95 cm Depth: 20,00 cm Height: 37,65 cm |
| Weight: | 4,11 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 1,0 mm² H05RN-F |
| Cable length: | Approx. 1,2 m |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 3 x Ø11mm |
| Material: | Metal, 3 mm |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397686531 | 4,96 kg | 44,7cm x 31,2cm x 27,7cm |
| 2 | 4026397687743 | 10,90 kg | 64cm x 46cm x 30cm |