|
15 065 грн
|
|
15 065 грн
|
платежі
по 7 533 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Світлодіодний театральний прожектор з 2в1 BCL CW/WW 100 Вт COB (чип-на-платі) LED

Вміст упаковки
| Джерело живлення: | 100-240 В змінного струму, 50/60 Гц |
| Споживана потужність: | 85 Вт |
| Класифікація IP: | IP20 |
| Клас захисту: | Клас захисту I |
| Підключення живлення: | Мережевий вхід через P-Con (синій), шнур живлення для монтажної версії з безпечною вилкою (в комплекті) |
| Вихідна потужність: | P-Con (сірий), монтажна версія |
| Запобіжник: | Змінний запобіжник T 1 A |
| Тип лампи: | Світлодіодна лампа |
| Тип світлодіода: | 1 x 100 Вт COB (чип-на-платі) 2в1 BCL CW/WW |
| Частота спалаху: | 0 - 20 Гц |
| Канали DMX: | 2; 4; 5; 7 |
| Вхід DMX: | Версія з 3-контактним XLR (M). |
| Вихід DMX: | Версія з 3-контактним XLR (F). |
| Охолодження: | Вентилятор охолодження |
| КОНТРОЛЬ: | Автономний; DMX; функція master/slave; звук на світло через мікрофон; CRMX від LumenRadio через USB (опція); QuickDMX через USB (опція); W-DMX через бездротове рішення через USB (опціонально) |
| Попередньо запрограмовано в: | Light´J; Легкий капітан |
| Проекція: | Без мерехтіння |
| Кут променя: | 41° |
| Кут променя (1/2 піку): | 41° |
| Кут променя (1/10 пік): | 65° |
| Колірна температура: | 2500K - 5700K регульований |
| Індекс передачі кольору (CRI): | 95 Ра |
| Освітленість в люксах (лк): | Холодний білий (CW) 1 м: 2573 лк, 3 м: 296 лк, 6 м: 90 лк Теплий білий (WW) 1 м: 1413 лк, 3 м: 176 лк, 6 м: 53 лк Усі 1 м: 3366 лк, 3 м: 407 лк, 6 м : 107 лк |
| Колір корпусу: | Чорний матовий |
| Система кріплення: | Подвійна скоба |
| Тип дисплея: | 4-значний 7-сегментний світлодіодний дисплей |
| матеріал: | пластик; метал |
| Розміри: | Ширина: 24,3 см Глибина: 31,1 см Висота: 32,0 см |
| вага: | 2,75 кг |
| Класифікація шуму: | Клас 2 (слабкий шум) |
| Фотобіологічна безпека: | Група ризику 0 |
| Монтажний кронштейн | |
| Діаметр монтажних отворів: | 1 x Ø11 мм |
| матеріал: | Метал, 2,5 мм |
| Barndoor | |
| матеріал: | Метал, 0,8 мм |
| Шнур живлення | |
| Конструкція кабелю: | 3 x 1,0 мм² H03VV-F |
| Довжина кабелю: | прибл. 1,2 м |
| Юридичні специфікації | |
| Спеціальний продукт: | Не призначений для освітлення побутових приміщень |
| Призначення: | Показати ефект освітлення |
| PU | EAN | вага | Розміри |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397685886 | 3,11 кг | 25,5см х 22,5см х 33,5см |
| 4 | 4026397685893 | 13,70 кг | 53 см х 47,5 см х 37 см |