|
22 010 грн
|
|
22 010 грн
|
платежі
по 11 005 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Прожектор з 60 Вт COB LED (RGBW) і плоско-опуклою лінзою, надзвичайно тихий, DMX
З плоско-опуклою лінзою
Компактний дизайн
1 потужний світлодіод 60 Вт COB (чіп на борту) 4в1 QCL RGBW (однорідний колірний мікс)
Прилад охолоджується вентилятором з регулюванням температури
Автономне керування; DMX
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 7° - 48°
З монтажним кронштейном
РК-дисплей
Електронний диммер; зміна кольору регулюється; вицвітання кольору регулюється; криві диммера з регульованою реакцією; швидкість диммера (ступінчаста реакція) регулюється
Ефект стробоскопа
Попередньо запрограмований в Light´J; LED PC-Control 512; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain
Дуже низький рівень шуму під час роботи
Для таких областей застосування як: Клуби / танцювальні школи; Виставки та магазини; Сцена; театр
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х шторка, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х фільтрувальна рамка
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 60 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| LED: | 1 x 60 W COB (chip-on-board) 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix) |
| DMX channels: | 5; 6; 7 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Temperature-controlled fan |
| Control: | Stand-alone; DMX |
| Preprogrammed in: | Light´J; LED PC-Control 512; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 7° - 48° |
| Beam angle (1/2 peak): | 7 - 39° |
| Beam angle (1/10 peak): | 14 - 48° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | LCD display |
| Dimensions: | Length: 33,4 cm Width: 19,6 cm Depth: 17,3 cm |
| Weight: | 3,74 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397566604 | 4,19 kg | 36cm x 21cm x 26,5cm |
| 4 | 4026397566611 | 17,85 kg | 56cm x 46cm x 38cm |