|
77 505 грн
|
|
77 505 грн
|
платежі
по 38 753 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Особливості
Точка Френеля, 450 Вт COB LED теплого білого кольору, DMX
Міцний металевий корпус
Прогумована ручка
1 потужний світлодіод 450 Вт COB (chip-on-board) теплого білого кольору (WW)
Моторний зум; ручний зум
Криві діммера з регульованою реакцією; електронний діммер; змінна широтно-імпульсна модуляція; швидкість діммера (ступінчаста реакція) регулюється
Строб-ефект
Прилад охолоджується вентилятором з регульованою температурою
Автономне управління; DMX; RDM; Поворотний регулятор яскравості; QuickDMX через USB (опція); CRMX від LumenRadio через USB (опція); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опція)
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 8° - 56°
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
Монохромний РК-дисплей
4 гумові ніжки
Мережевий вхід і вихід для підключення до 4 пристроїв
Можливість застосування: Стоячий; підвісний
Побудований з роз'ємом SEETRONIC
Для таких областей застосування, як Виставкові та торгові зали, сцена, театр, оренда
Дуже тихий робочий шум
Комплектація
1 х прожектор, 1 х шнур живлення, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шторка
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 475 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| Fuse: | 5 x 20 mm, T 5 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 450 W COB (chip-on-board) warm white (WW) |
| Color temperature: | 3000K |
| Equipment: | Zoom motor-driven; Zoom manual |
| DMX channels: | 1; 2; 4; 8 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version 5-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Temperature-controlled fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; RDM; Rotary dial for brightness; QuickDMX via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional) |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 8° - 56° |
| Beam angle (1/2 peak): | 8 - 43° |
| Beam angle (1/10 peak): | 15 - 56° |
| Color rendering index (CRI): | 96 Ra |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | Monochrome LCD display |
| Transport aid: | 4 x rubber feet |
| Use of brands: | Built with SEETRONIC connector |
| Dimensions: | Length: 44,0 cm Width: 34,0 cm Height: 43,5 cm |
| Weight: | 10,45 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397731569 | 13,30 kg | 59,5cm x 41cm x 40,5cm |