|
77 999 грн
|
|
77 999 грн
|
платежі
по 39 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Особливості
Прожектор Френеля, світлодіод 350 Вт, змінна колірна температура, CRI >90, зум
Термозахищена ручка
1 потужний світлодіод 350 Вт COB (chip-on-board) 2в1 BCL CW/WW (однорідна суміш кольорів)
Змінна колірна температура 2700 К - 6500 К
Пристрій охолоджується вентилятором з регулюванням температури
Автономне управління; функція Master / Slave; DMX
Частота без мерехтіння Freq:
Строб-ефект
З кутом променя 11° - 41°
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
РК-дисплей
Зум з моторним приводом
Диммер електронний
Попередньо запрограмований в Light Captain
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Дуже тихий робочий шум
Для таких областей застосування, як Виставкове та торгове обладнання; Інсталяція; Сцена; Театр
Можливість застосування: Підвісна; на підставці
Комплектація
1 х пристрій, 1 х посібник користувача, 1 х шнур живлення, 1 х кабель xLR, 1 х штекер (чоловічий), 1 х шторка
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 280 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| Fuse: | 5 x 20 mm, T 3,15 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 350 W COB (chip-on-board) 2in1 BCL CW/WW (homogenous color mix) |
| Color temperature: | 2700K - 6500K adjustable |
| Equipment: | Zoom motor-driven |
| DMX channels: | 4; 5 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version 5-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Temperature-controlled fan |
| Control: | Stand-alone; Master/slave function; DMX |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 11° - 41° |
| Beam angle (1/2 peak): | 11 - 27° |
| Beam angle (1/10 peak): | 22 - 41° |
| Color rendering index (CRI): | 95 Ra |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | LCD display |
| Dimensions: | Length: 43,5 cm Width: 28,5 cm Height: 38,5 cm |
| Weight: | 10,50 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397718126 | 11,80 kg | 52cm x 33cm x 32cm |