|
57 964 грн
|
|
57 964 грн
|
платежі
по 28 982 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Особливості
Прожектор Френеля (лінза Френеля), 200 Вт LED теплого білого кольору, CRI >90, безшумний, DMX
1 потужний світлодіод 200 Вт COB (chip-on-board) теплого білого кольору (WW)
Зум з моторним приводом; фокусування ручне
Електронний диммер; криві диммера з регульованою реакцією; швидкість диммера (ступінчаста реакція) регулюється
Строб-ефект
Пристрій охолоджується вентилятором з регульованою температурою
Управління через RDM; автономне для яскравості та масштабування; DMX
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 5° - 38°
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
РК-дисплей
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; Light Captain; Light´J
Гумові ніжки
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Для таких областей застосування, як Виставкові та торгові стенди; інсталяція; сцена; театр
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 1 х шторка, 1 х фільтрувальна рамка
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 265 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via PowerCON (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x PowerCON (gray), mounting version |
| Device fuse: | 5 x 20 mm, T 3 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 200 W COB (chip-on-board) warm white (WW) |
| Color temperature: | 2800K |
| Equipment: | Zoom motor-driven; Focus manual |
| DMX channels: | 3 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version 1 x 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version 1 x 5-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Temperature-controlled fan |
| Control: | RDM; stand-alone for brightness and Zoom; DMX |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; Light Captain; Light´J |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 5° - 38° |
| Beam angle (1/2 peak): | 5 - 28° |
| Beam angle (1/10 peak): | 12 - 38° |
| Color rendering index (CRI): | 92 Ra |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | LCD display |
| Transport aid: | Rubber feet |
| Dimensions: | Length: 45,7 cm Width: 33,6 cm Height: 39,9 cm |
| Weight: | 10,00 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397553468 | 12,20 kg | 60cm x 44,5cm x 37,5cm |