|
54 989 грн
|
|
54 989 грн
|
платежі
по 27 495 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Eurolite LED THA-150F
Світло для золотих годин
THA-150F - це прожектор з лінзою Френеля зі спеціальним світлодіодом потужністю 170 Вт, який виробляє світло теплого білого та бурштинового кольорів. Ці два кольори можна вибрати окремо за запитом, але також можна керувати лише одним каналом у так званій функції «від тьмяного до теплого». Це означає, що зі зменшенням яскравості зменшується і колірна температура. Це чудово імітує поведінку звичайної лампочки розжарювання, яка при затемненні також випромінює золотисто-оранжеве світло.
THA-150F також має моторизований зум, який змінює кут променя від 8° до 39° за допомогою DMX-команд. Завдяки високому індексу передачі кольору понад 90, прожектор ідеально підходить для використання в театрах.
У комплект поставки входять поворотні шторки, які дозволяють затінювати в усіх напрямках.
Для отримання дуже рівних градієнтів можна також зменшити загальну яскравість у 16-бітній роздільній здатності.
У цьому випадку 255 індивідуальних кроків регулювання яскравості стають більш ніж 65 000 кроків.
Особливості
Прожектор Френеля, від тьмяного до теплого, 170 Вт теплого білого/жовтогарячого світлодіода, CRI >90, безшумний, DMX
Нова світлодіодна технологія, яка імітує криву колірної температури галогенної лампи при затемненні
Міцний металевий корпус
1 потужний світлодіод 170 Вт COB (chip-on-board) від тьмяного до теплого (однорідна колірна суміш)
Зум з моторним приводом
Прилад охолоджується вентилятором з регулюванням температури
Управління через RDM; DMX
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 8° - 55°
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
РК-дисплей
Точна роздільна здатність 16 біт на диммері
Плавне змішування кольорів; електронний диммер; регульована швидкість диммера (ступінчаста реакція); регульовані криві диммера
Ефект стробоскопа
Попередньо запрограмований в Light´J; Light Captain
Гумові ніжки
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Для таких областей застосування як: Виставкове та торгове обладнання; Інсталяція; Сцена; Театр
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х шнур живлення, 1 х шторка, 1 х фільтрувальна рамка, 1 х інструкція користувача
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 150 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug included |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| LED: | 1 x 170 W COB (chip-on-board) Dim to warm (homogenous color mix) |
| Equipment: | Zoom motor-driven |
| DMX channels: | 2; 6; 7 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version 1 x 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version 1 x 5-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Temperature-controlled fan |
| Control: | RDM; DMX |
| Preprogrammed in: | Light´J; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 8° - 55° |
| Beam angle (1/2 peak): | 8 - 39° |
| Beam angle (1/10 peak): | 12 - 55° |
| Color rendering index (CRI): | 96 Ra |
| Luminous flux: | 5093 lm |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | LCD display |
| Transport aid: | Rubber feet |
| Material: | Aluminum casting; metal |
| Slot for spot length: | 20 cm x 20 cm |
| Dimensions: | Length: 45,7 cm Width: 33,6 cm Height: 39,8 cm |
| Weight: | 9,40 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| Energy efficiency class (A - G): | G |
| EPREL-Nr: | 1243870 |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 5 x Ø10mm |
| Material: | Aluminum casting, 6,5 mm |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 1,5 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1,3 m |
| Barndoor | |
| Material: | Aluminum, 1,5 mm; metal, 1 mm |
| Ring diameter: | Outside: 198 mm Inside: 220 mm |
| Dimensions: | Width: 50,5 cm Depth: 4,2 cm Height: 50,5 cm |
| Filter frame | |
| Material: | Aluminum, 1 mm |
| Dimensions: | Width: 22,5 cm Height: 22,5 cm Diameter: Ø 18 cm |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397654998 | 11,90 kg | 61cm x 37cm x 44cm |