|
28 748 грн
|
|
28 748 грн
|
платежі
по 14 374 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Особливості
Точка Френеля зі світлодіодом білого світла потужністю 100 Вт, індекс кольоропередачі (CRI) >90
Міцний металевий корпус
1 потужний світлодіод 100 Вт COB (chip-on-board) теплого білого кольору (WW)
Пристрій охолоджується вентилятором з регульованою температурою
Управління за допомогою потенціометра швидкого вибору яскравості; автономний
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 9° - 60°
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування, як Освітлення виставок і магазинів; мобільне використання; ресторани, бари та готелі; відео- та фотозйомка
Диммер електронний
Гумові ніжки
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х фільтрувальна рамка, 1 х шторка
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 120 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Fuse: | 5 x 20 mm, T 2 A Fuse replaceable |
| LED: | 1 x 100 W COB (chip-on-board) warm white (WW) |
| Color temperature: | 3200K |
| Cooling: | Temperature-controlled fan |
| Control: | Quick select potentiometer for brightness; stand-alone |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 9° - 60° |
| Beam angle (1/2 peak): | 9 - 40° |
| Beam angle (1/10 peak): | 18 - 60° |
| Color rendering index (CRI): | 97 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | Narrow warm white (WW) 1m: 34719 lx, 3m: 4497 lx, 6m: 1151 lx Wide warm white (WW) 1m: 5802 lx, 3m: 700 lx, 6m: 210 lx |
| Luminous flux: | 5833 lm |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Transport aid: | Rubber feet |
| Dimensions: | Length: 47 cm Width: 31 cm Height: 39 cm |
| Weight: | 7,15 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Energy efficiency class (A - G): | G |
| EPREL-Nr: | 1243857 |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397689792 | 9,30 kg | 48cm x 40cm x 38cm |