|
3 110 грн
|
|
3 110 грн
|
платежі
по 1 555 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Компактний строб зі світлодіодом 74 x 10 мм і регульованою частотою спалаху
Плавне регулювання частоти спалаху
Легкий пластиковий корпус
74 потужних світлодіода 10 мм холодного білого кольору (CW)
Ефект стробоскопа
Автономне керування; передача звуку на світло через мікрофон; поворотний регулятор чутливості мікрофона
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування, як Кімната для вечірок
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісний
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 6,5 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable construction: | 2 x 0,75 mm² H03VVH2-F |
| Cable length: | Approx. 0,8 m |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 74 x 10 mm cold white (CW) |
| Color temperature: | 6400K |
| Flash rate: | 1 - 10 Hz |
| Control: | Stand-alone; Sound to light via Microphone; Rotary dial for microphone sensitivity |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | Width: 17 cm Depth: 17,5 cm Height: 17,5 cm |
| Weight: | 510 g |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø10mm |
| Material: | Plastic, 2 mm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397378412 | 0,60 kg | 14,5cm x 14,5cm x 19cm |
| 12 | 4026397378429 | 8,00 kg | 44cm x 32cm x 43cm |
| Артикул | EL-1116 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
