|
15 472 грн
|
|
15 472 грн
|
платежі
по 7 736 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Крім того, 144 SMD-світлодіоди зі змішуванням кольорів RGB підсвічують світловідбиваючу поверхню та створюють приємний настрій. Цими світлодіодами можна керувати як одним, чотирма або навіть 48 окремими сегментами.
Особливості
Світлодіодне освітлення з потрійними ефектами
Плоский металевий корпус з інтегрованими настінними кріпленнями
216 потужних світлодіодів 0,5 Вт SMD 5730 холодного білого кольору (CW)
144 потужні світлодіоди SMD 5050 3в1 TCL RGB (однорідна суміш кольорів)
Окреме керування світлодіодами
Ефект стробоскопа; Ефект омивання; Ефект засліплення
17 вбудованих шоу-програм
Управління за допомогою функції Master/slave; DMX; автономний; звук до світла
Частота без мерехтіння:
З монтажним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Електронний диммер; плавне змішування кольорів
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; EASY SHOW 1; Light Captain
Для таких областей застосування як: Клуби / школи танців; Сцена; ресторани, бари і готелі; мобільні діджеї / аніматори
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Package contents
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 95 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| Fuse: | 5 x 20 mm, F 2 A Fuse replaceable |
| LED: | 216 x 0,5 W SMD 5730 cold white (CW) 144 x SMD 5050 3in1 TCL RGB (homogenous color mix) |
| DMX channels: | 7; 13; 22; 148 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | Master/slave function; DMX; stand-alone; Sound to light |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; EASY SHOW 1; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle (1/2 peak): | 120° |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Diameter mounting holes: | 2 x Ø5mm; 6 x Ø9mm |
| Dimensions: | Width: 45,5 cm Depth: 8,5 cm Height: 25,5 cm |
| Weight: | 4,26 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 3 x Ø11mm; 2 x Ø8mm |
| Material: | Metal, 2 mm |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 1,0 mm² H05RN-F |
| Cable length: | Approx. 1,5 m |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397651812 | 4,65 kg | 46cm x 15,5cm x 30cm |
| 4 | 4026397651829 | 19,45 kg | 61,5cm x 47cm x 33cm |