|
2 452 грн
|
|
2 452 грн
|
платежі
по 1 226 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Package contents
| Power supply: | 24 V DC |
| Power consumption: | Max. 17 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class III |
| Power connection: | Fixed Supply cord with open wires |
| Cable length: | Approx. 0,15 m |
| LED: | 300 x SMD 3528 ultra violet (UV) |
| Control: | Accessory |
| Standing/fixation: | Self adhesive |
| Lamps/meter: | 60 pc/pcs |
| Power/meter: | 3,4 W |
| Lamps/tube: | 300 pc/pcs |
| Lamp distance: | 16 mm |
| Cutting mark: | 10 cm |
| Wavelength: | 397 nm |
| Housing color: | White |
| Dimensions: | Length: 5 m Width: 8 mm Height: 2 mm |
| Weight: | 80 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397631296 | 0,10 kg | 24,5cm x 21,5cm x 2cm |
| 50 | 4026397631302 | 6,65 kg | 75cm x 28cm x 28cm |
| Артикул | EL-1067 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
