|
6 978 грн
|
|
6 978 грн
|
платежі
по 3 489 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Плоский світлодіодний прожектор з RGBWA+UV змішуванням кольорів, вкл. ІЧ-пульт дистанційного керування
Тонкий дизайн для економії місця
Насолоджуйтесь ідеальними однотонними і пастельними кольорами, а також ультрафіолетом завдяки 6-ти колірному змішуванню
DMX і силові роз'єми продумано спроектовані для легкого підключення
7 потужних світлодіодів 10 Вт 6в1 HCL RGBWA/UV (однорідне змішування кольорів)
Плавне змішування кольорів; регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; електронний диммер
Строб-ефект; УФ-ефект
Вбудовані шоу-програми
Прямий вибір кольору для 19 попередньо встановлених кольорів
Пристрій охолоджується вентилятором
Управління за допомогою ІЧ-пульта дистанційного керування; автономний; звук до світла через мікрофон; DMX; функція ведучого / веденого
Частота без мерехтіння:
З кутом розсіювання 17°
З подвійним кронштейном
4 цифровий 7-сегментний світлодіодний дисплей
Доступний в різних кольорах
Попередньо запрограмовані в Light Captain; EASY SHOW 1; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light´J; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3
Гумові ніжки
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Для таких областей застосування як: Клуби / школи танців; весілля / гала / заходи; вечірки; мобільні діджеї / аніматори; ресторани, бари та готелі
Комплектація
1 х світловий ефект, 1 х шнур живлення, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х батарея, 1 х інструкція користувача
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 20 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x IEC connector (F) mounting version |
| Fuse: | T 0,5 A |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 7 x 10 W high-power 6in1 HCL RGBWA/UV (homogenous color mix) |
| Flash rate: | 0 - 20 Hz |
| DMX channels: | 2; 3; 4; 6; 10 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Cooling fan |
| Control: | IR remote control; stand-alone; Sound to light via Microphone; DMX; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | Light Captain; EASY SHOW 1; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light´J; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3 |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 17° |
| Beam angle (1/2 peak): | 17° |
| Housing color: | White |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Transport aid: | Rubber feet |
| Material: | ABS Acrylonitrile butadiene styrene |
| Dimensions: | Width: 22 cm Depth: 11 cm Height: 21 cm |
| Weight: | 1,38 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397669930 | 1,61 kg | 25cm x 24cm x 15cm |
| 12 | 4026397669947 | 20,60 kg | 74cm x 52cm x 33cm |