|
4 650 грн
|
|
4 650 грн
|
платежі
по 2 325 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Плоский прожектор з 5 x 3 Вт світлодіодами 3в1 (RGB) і одним 3 Вт УФ-світлодіодом, вкл. ІЧ-пульт дистанційного керування
Тонкий дизайн для компактного встановлення
DMX і силові клеми розумно спроектовані для легкого підключення
6 потужних світлодіодів 3 Вт 4в1 QCL RGB/UV (однорідне поєднання кольорів)
Плавне змішування кольорів; регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; електронний диммер
Ультрафіолетовий ефект; Строб-ефект
Вбудовані шоу-програми
Пристрій охолоджується вентилятором
Автономне управління; DMX; ІЧ-пульт дистанційного керування; Звук до світла через мікрофон; Функція Master / Slave
З кутом променю 11° - з подвійним кронштейном
З подвійним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Попередньо запрограмований в Light'J; LED PC-Control 512; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Можливість застосування: Стоячий; підвісний; на підставці
Для таких областей застосування як: Клуби / школа танців; Весілля / гала / заходи; Кімната для вечірок; мобільний діджей / конферансьє
Комплектація
1 х прожектор, 1 х шнур живлення, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х батарея, 1 х інструкція користувача
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 20 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x IEC connector (F) mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 6 x 3 W high-power 4in1 QCL RGB/UV (homogenous color mix) |
| DMX channels: | 4; 8 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | 1 x cooling fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; IR remote control; Sound to light via Microphone; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | Light´J; LED PC-Control 512; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain |
| Beam angle: | 11° |
| Beam angle (1/2 peak): | 11° |
| Beam angle (1/10 peak): | 28° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Material: | Plastic; metal; ABS Acrylonitrile butadiene styrene |
| Dimensions: | Width: 23 cm Depth: 11 cm Height: 23 cm |
| Weight: | 1,41 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1,1 m |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 5 x Ø11mm |
| Material: | Metal, 2 mm |
| Color: | Black |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397561692 | 1,67 kg | 25cm x 21cm x 13cm |
| 12 | 4026397566154 | 20,50 kg | 74,5cm x 52cm x 35cm |