|
3 790 грн
|
|
3 790 грн
|
платежі
по 1 895 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Плоский прожектор з 6 x 8 Вт світлодіодами 3в1 з RGB змішуванням кольорів
Тонкий дизайн для компактного застосування
DMX і силові клеми продумано спроектовані для легкого підключення
6 потужних світлодіодів 8 Вт 3в1 TCL RGB (однорідне змішування кольорів)
Плавне змішування кольорів; регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; електронний диммер
Строб-ефект
2 вбудовані шоу-програми
Прямий вибір кольору для 16 попередньо встановлених кольорів
Пристрій охолоджується вентилятором
Автономне управління; DMX; звук до світла через мікрофон; функція ведучого / веденого
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 16°: З кутом променя 16°
З монтажним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Попередньо запрограмований в EASY SHOW 1; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; LED PC-Control 512; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3
Гумові ніжки
Для таких областей застосування як: Клуби / школа танців; кімната для вечірок; невелика оренда
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х шнур живлення, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 15 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug included |
| Power output: | 1 x IEC connector (F) mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 6 x 8 W high-power 3in1 TCL RGB (homogenous color mix) |
| Flash rate: | 0 - 20 Hz |
| DMX channels: | 2; 3; 4; 5; 7 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | 1 x cooling fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; Sound to light via Microphone; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | EASY SHOW 1; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; LED PC-Control 512; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3 |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 16° |
| Beam angle (1/2 peak): | 16° |
| Beam angle (1/10 peak): | 30° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Transport aid: | Rubber feet |
| Material: | Plastic; ABS Acrylonitrile butadiene styrene |
| Dimensions: | Width: 22 cm Depth: 11 cm Height: 21 cm |
| Weight: | 1,16 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 5 x Ø11mm |
| Material: | Metal, 2 mm |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1,2 m |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397612882 | 1,40 kg | 25cm x 24cm x 15cm |
| 12 | 4026397612899 | 17,80 kg | 73,5cm x 52cm x 34cm |