|
6 179 грн
|
|
6 179 грн
|
платежі
по 3 090 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Світлодіодний підлоговий спот з COB-світлодіодом 30 Вт, вкл. ІЧ-пульт дистанційного керування
DMX і силові клеми розумно спроектовані для легкого підключення
1 потужний світлодіод 30 Вт COB (chip-on-board) теплого білого кольору (WW)
Електронний диммер
Вбудовані шоу-програми
Пристрій охолоджується вентилятором
Автономне управління; DMX; функція Master / Slave; ІЧ-пульт дистанційного керування; перетворення звуку в світло через мікрофон; QuickDMX через USB (опціонально); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опціонально); CRMX від LumenRadio через USB (опціонально)
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 18°.
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З подвійним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Попередньо запрограмований в Light´J; Light Captain
Ефект стробоскопа
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Для таких областей застосування як: Клуби / школи танців; Сцена; невеликий прокат
Можливість застосування: Стоячий; підвісний
Комплектація
1 х прожектор, 1 х шнур живлення, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х батарея, 1 х інструкція користувача
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 25 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug included |
| Power output: | Safety contact (F), mounting version |
| Device fuse: | T 1 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 30 W COB (chip-on-board) warm white (WW) |
| Color temperature: | 3000K |
| Flash rate: | 0 - 20 Hz |
| DMX channels: | 1; 2; 4 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Cooling fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; Master/slave function; IR remote control; Sound to light via Microphone; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | Light´J; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 18° |
| Beam angle (1/2 peak): | 18° |
| Beam angle (1/10 peak): | 65° |
| Color rendering index (CRI): | 97 Ra |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | Width: 21,5 cm Depth: 12,7 cm Height: 22,85 cm |
| Weight: | 1,10 kg |
| Noise classification: | Class 3 (clearly perceptible sounds); class 3 (clearly perceptible sounds) |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø11mm; 2 x Ø10mm |
| Material: | Metal, 1,5 mm |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1,2 m |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397669275 | 1,30 kg | 19cm x 19cm x 24cm |
| 8 | 4026397669343 | 11,30 kg | 40cm x 40cm x 51cm |
| Артикул | EL-1033 |
|---|---|
| Модель | SLS30 |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
