|
6 111 грн
|
|
6 111 грн
|
платежі
по 3 056 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Світлодіодний точковий прожектор з COB-світлодіодом і DMX керуванням, а також ІЧ-пультом дистанційного керування
Додатковий фрост-фільтр забезпечує широке, м'яке та однорідне світло
1 потужний світлодіод 10 Вт COB (chip-on-board) 4в1 QCL RGBW (однорідна суміш кольорів)
Прямий вибір кольору для 19 попередньо встановлених кольорів
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Управління за допомогою ІЧ-пульта дистанційного керування; автономне; DMX; звук до світла через мікрофон; функція Master / Slave
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 4°.
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Плавне змішування кольорів; регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; електронний диммер
Ефект стробоскопа
Попередньо запрограмований в Light Captain
З кронштейном для підлогового використання
Для таких областей застосування, як: Клуби / танцювальні школи; кімнати для вечірок; мобільні діджеї / аніматори; ресторани, бари та готелі
Безшумна робота
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х пристрій, 1 х інструкція користувача, 2 х монтажний кронштейн, 1 х кришка розсіювача, 1 х кільце для кріплення лампи, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х батарея
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 12 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable length: | Approx. 1 m |
| Fuse: | T 0,5 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 10 W COB (chip-on-board) 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix) |
| Flash rate: | 0 - 20 Hz |
| DMX channels: | 3; 4; 5; 6; 9 |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | IR remote control; stand-alone; DMX; Sound to light via Microphone; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 4° |
| Beam angle (1/2 peak): | 4° Frost filter 16° |
| Beam angle (1/10 peak): | 7° Frost filter 36° |
| Housing color: | White |
| Attachment system: | Bracket for floor use |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Length: 20,2 cm Width: 16,3 cm Height: 20,3 cm |
| Weight: | 1,03 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| Diffusor cover | |
| Material: | Plastic, 1 mm |
| Color: | Frost |
| Dimensions: | Diameter: Ø 7,7 cm |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397703184 | 1,20 kg | 15,5cm x 15,5cm x 29,5cm |
| 8 | 4026397703191 | 10,25 kg | 63cm x 34cm x 33cm |