|
8 819 грн
|
|
8 819 грн
|
платежі
по 4 410 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Безвентиляторний прожектор з COB-світлодіодом потужністю 20 Вт, регульованим кутом променя, індексом кольоропередачі (CRI) >95
Чотири кути променя, що регулюються за допомогою налаштувань лінзи в корпусі
З плоско-опуклою лінзою
1 потужний світлодіод 20 Вт COB (chip-on-board) теплого білого кольору (WW)
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Регулювання яскравості за допомогою поворотного регулятора
Частота без мерехтіння Freq:
З кутом розкриття променя 10
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
Для таких областей застосування, як Виставкове та магазинне освітлення; інсталяція; ресторани, бари та готелі; відео- та фотозйомка
Безшумна робота
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 1 х монтажний кронштейн, 1 х гвинт
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 15 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via 3-pin screw plug connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Device fuse: | 5 x 20 mm, T 0,5 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 20 W COB (chip-on-board) warm white (WW) |
| Color temperature: | 3000K |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Rotary dial for brightness |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 10° |
| Beam angle (1/2 peak): | 10° 15° 18° 22° |
| Beam angle (1/10 peak): | 19° 27° 30° 34° |
| Color rendering index (CRI): | 97 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | Narrow warm white (WW) 1m: 6073 lx, 3m: 742 lx, 6m: 194 lx Wide warm white (WW) 1m: 2718 lx, 3m: 350 lx, 6m: 92 lx |
| Housing color: | Black |
| Dimensions: | Length: 19,5 cm Width: 11,5 cm Height: 16,5 cm |
| Weight: | 1,12 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397701364 | 1,32 kg | 25cm x 14cm x 15cm |
| 8 | 4026397701371 | 11,35 kg | 56cm x 27cm x 32cm |
| Артикул | EL-1006 |
|---|---|
| Модель | PPC20 |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
