|
15 858 грн
|
|
15 858 грн
|
платежі
по 7 929 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Прожектор з COB-світлодіодом 80 Вт (RGB), кут променя 16°/36° (лінза)
Змінна передня лінза для кута променя 16° або 36°
У режимі зміни кольору підходить для тривалого використання
Компактний дизайн
1 потужний світлодіод 80 Вт COB (chip-on-board) 3в1 TCL RGB (однорідна суміш кольорів)
Строб-ефект
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Управління через DMX; звук до світла через мікрофон
Частота без мерехтіння:
З кутом розсіювання 16°; з кронштейном для кріплення; з подвійним кронштейном для кріплення; з подвійним кріпленням.
З монтажним кронштейном; з подвійним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Плавне змішування кольорів; зміна кольору регулюється; попередньо встановлені кольори; електронний регулятор яскравості; регульована швидкість (ступінчаста реакція) регулятора яскравості
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; Light´J; EASY SHOW 1; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3
Безшумна робота
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Для таких областей застосування, як Клуби / танцювальні школи; весілля / гала / заходи; інсталяції; театр
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 1 х кришка розсіювача
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 65 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 80 W COB (chip-on-board) 3in1 TCL RGB (homogenous color mix) |
| DMX channels: | 3; 5; 6; 7; 8 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | DMX; Sound to light via Microphone |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; Light´J; EASY SHOW 1; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3 |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 16° |
| Beam angle (1/2 peak): | Spot 16° Wash effect 36° |
| Beam angle (1/10 peak): | Spot 28° Wash effect 78° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | 2x Mounting bracket Double bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Width: 17,5 cm Depth: 25,7 cm Height: 16,9 cm |
| Weight: | 2,04 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397572599 | 2,31 kg | 30cm x 18,5cm x 18cm |
| 8 | 4026397574340 | 19,35 kg | 64cm x 39cm x 39cm |