|
28 418 грн
|
|
28 418 грн
|
платежі
по 14 209 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Профільний прожектор, 80 Вт 4в1 LED (RGBW), ручний зум, шторки
1 потужний світлодіод 80 Вт COB (chip-on-board) 4in1 QCL RGBW (однорідна суміш кольорів)
Змінна колірна температура 1800 K - 10000 K
З кутом променя 9° - 25°
Ручне масштабування; ручне фокусування
Плавне змішування кольорів; регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; електронний диммер; змінна широтно-імпульсна модуляція
Ефект стробоскопа
Частота без мерехтіння:
Пристрій охолоджується вентилятором з регульованою температурою
Автономне керування; DMX; RDM; функція Master / Slave
Багатобарвний OLED-дисплей
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування як: Театр; Сцена; Інсталяція; Прокат
Попередньо запрограмований в Light Captain
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х тримач для гобо, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 60 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 80 W COB (chip-on-board) 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix) |
| Color temperature: | 1800K - 10000K adjustable |
| Equipment: | Zoom manual; Focus manual |
| DMX channels: | 5; 6; 9 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Temperature-controlled fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; RDM; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 9° - 25° |
| Beam angle (1/2 peak): | 9 - 25° |
| Beam angle (1/10 peak): | 9 - 25° |
| Lamp life: | 50000 h |
| Luminous flux: | 5000 lm |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | Multicolor OLED display |
| Dimensions: | Length: 42,5 cm Width: 16,0 cm Depth: 25,5 cm |
| Weight: | 3,40 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Energy efficiency class (A - G): | F |
| EPREL-Nr: | 1597536 |
| Gobo holder | |
| Gobos: | Outside diameter 37mm Image diameter 25mm |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397715545 | 3,95 kg | 48,5cm x 20cm x 21,5cm |