|
2 528 грн
|
|
2 528 грн
|
платежі
по 1 264 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Легкий, всього 0,5 кг, легко переноситься одним пальцем - LED PARty TCL спот є одним з найменших і найлегших розважальних приладів серед PAR-спотів!
Дванадцять високопродуктивних RGB світлодіодів створюють захоплюючі кольорові суміші, швидку зміну кольорів, приглушене світло, а також динамічні стробоскопічні ефекти. Приладом можна керувати за допомогою DMX або працювати в автономному режимі. Зміна кольору, диммер і стробоскоп можна регулювати - і, звичайно, є також режим управління звуком.
Завдяки вбудованому монтажному кронштейну, спот може бути легко встановлений навіть непрофесіоналами.
Крім того, сучасна світлодіодна технологія робить його особливо енергоефективним.
Загалом, LED PARty ідеально підходить для домашнього використання - як для вечірок вдома, так і для дитячих кімнат. Просто ввімкніть вилку в розетку і починайте вечірку!
Компактний прожектор з 12 х 3 Вт світлодіодами 3в1 TCL RGB і DMX керуванням
12 потужних світлодіодів 3 Вт 3in1 TCL RGB (однорідний колірний мікс)
Ефект стробоскопа
Прямий вибір кольору для 18 попередньо встановлених кольорів
Пристрій охолоджується вентилятором
Автономне керування; DMX; Звук до світла через мікрофон
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 17°
З монтажним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Для таких областей застосування як: Партійна кімната; невелика оренда
Програми зміни кольору; безступінчасте змішування кольорів; регульований імпульсний ефект; електронний диммер
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain; Light´J
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х світловий ефект, 1 х монтажний кронштейн, 2 х гвинти з накаткою, 2 х шайби, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 10 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable construction: | 2 x 0,75 mm² H03VVH2-F |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 12 x 3 W high-power 3in1 TCL RGB (homogenous color mix) |
| DMX channels: | 5 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | 1 x cooling fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; Sound to light via Microphone |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain; Light´J |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 17° |
| Beam angle (1/2 peak): | 17° |
| Beam angle (1/10 peak): | 38° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Width: 15 cm Depth: 9 cm Height: 16 cm |
| Weight: | 430 g |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø12mm; 2 x Ø8mm |
| Material: | Metal, 1 mm, painted |
| Color: | Black, matte |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397672640 | 0,50 kg | 15cm x 13cm x 11,5cm |
| 24 | 4026397672657 | 12,90 kg | 55cm x 38cm x 32cm |