|
1 910 грн
|
|
1 910 грн
|
платежі
по 955 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Легкий, всього 0,5 кг, легко переноситься одним пальцем - LED PARty spot є одним з найменших і найлегших розважальних приладів серед PAR-спотів!
Маленький і універсальний
Оснащений дванадцятьма світлодіодами по 1 Вт червоного, зеленого, синього та білого кольорів, він демонструє дивовижну продуктивність і є надзвичайно універсальним. Він може управлятися за допомогою DMX або працювати в автономному режимі. Зміна кольору, диммер і стробоскоп регулюються - і, звичайно, є також режим управління звуком.
LED PARty ідеально підходить для домашнього використання - як для вечірок вдома, так і для дитячих кімнат.
Просто ввімкніть вилку в розетку і починайте вечірку!
Особливості
Компактний прожектор з 12 світлодіодами R/G/B/W потужністю 1 Вт і керуванням по DMX
12 потужних світлодіодів потужністю 1 Вт R/G/B/W
Строб-ефект
7 вбудованих шоу-програм
Прямий вибір кольору для 18 попередньо встановлених кольорів
Пристрій охолоджується вентилятором
Автономне керування; передача звуку на світло через мікрофон; функція ведучого/ведомого
Частота без мерехтіння:
З монтажним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Для таких областей застосування як: Кімната для вечірок; невелика оренда
Плавне змішування кольорів; програми зміни кольору; регульований імпульсний ефект; електронний диммер
Попередньо запрограмований в Light'J; LED PC-Control 512; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; Light Captain
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х світловий ефект, 1 х монтажний кронштейн, 2 х гвинти, 2 х шайби, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 15 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable construction: | 2 x 0,75 mm² H03VVH2-F |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 12 x 1 W high-power R/G/B/W |
| DMX channels: | 6 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | 1 x cooling fan |
| Control: | Stand-alone; Sound to light via Microphone; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | Light´J; LED PC-Control 512; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle (1/2 peak): | 10° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Width: 15 cm Depth: 9 cm Height: 16 cm |
| Weight: | 430 g |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø12mm; 2 x Ø8mm |
| Material: | Metal, 1 mm, painted |
| Color: | Black, matte |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397672664 | 0,51 kg | 15cm x 13cm x 11,5cm |
| 24 | 4026397672671 | 12,65 kg | 55cm x 38cm x 32cm |