|
28 040 грн
|
|
28 040 грн
|
платежі
по 14 020 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
PAR-прожектор зі світлодіодом RGBW потужністю 120 Вт і ручним зумом
Покращена версія з більшою світловіддачею, ніж попередня модель
1 потужний світлодіод 120 Вт COB (chip-on-board) 4в1 QCL RGBW (однорідний колірний мікс)
3 вбудовані шоу-програми
Пристрій охолоджується вентилятором
Автономне управління; DMX; звук до світла через мікрофон; функція Master / Slave
Попередньо запрограмовані в LED PC-Control 512; EASY SHOW 1; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light´J; Light Captain
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 11° - 48°
З монтажним кронштейном
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Для таких областей застосування, як Сцена; Інсталяція; Прокат; Клуби / школи танців
Можливість застосування: Підвісний; на стійці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція користувача, 1 х шнур живлення, 1 х кабель xLR, 1 х фільтрувальна рамка
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 140 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| Fuse: | F 2 A |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 120 W COB (chip-on-board) 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix) |
| Flash rate: | 0 - 20 Hz |
| DMX channels: | 2; 4; 5; 9; 6 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Cooling fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; Sound to light via Microphone; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; EASY SHOW 1; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light´J; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 11° - 48° |
| Beam angle (1/2 peak): | 11 - 35° |
| Beam angle (1/10 peak): | 15 - 48° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Width: 26 cm Depth: 43,5 cm Height: 37,5 cm |
| Weight: | 3,70 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397718003 | 4,75 kg | 49cm x 38cm x 38cm |