|
11 818 грн
|
|
11 818 грн
|
платежі
по 5 909 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Прожектор PAR-56 з 9 х 10 Вт світлодіодами 6в1 і змішуванням кольорів RGBAW+UV
9 потужних світлодіодів 10 Вт 6in1 HCL RGBWA/UV (однорідне змішування кольорів)
Регульована зміна кольору; електронний диммер; плавне змішування кольорів
Строб-ефект; УФ-ефект
Пристрій охолоджується малошумним вентилятором
Автономне керування; DMX; Звук до світла через мікрофон; ІЧ-пульт дистанційного керування
Частота без мерехтіння:
З кутом розсіювання 20°: З кутом розсіювання 20°
З монтажним кронштейном
4 цифровий 7-сегментний світлодіодний дисплей
Доступний в різних кольорах
Попередньо запрограмовані в Light´J; LED PC-Control 512; EASY SHOW 1; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3
Для таких областей застосування як: Клуби / танцювальні школи; Кімната для вечірок; Сцена; Ресторани, бари та готелі
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х батарея
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 75 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Fuse: | 5 x 20 mm, F 1 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 9 x 10 W high-power 6in1 HCL RGBWA/UV (homogenous color mix) |
| DMX channels: | 4; 6; 10 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | 1 x low-noise cooling fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; Sound to light via Microphone; IR remote control |
| Preprogrammed in: | Light´J; LED PC-Control 512; EASY SHOW 1; LED EASY OPERATOR 4x6; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3 |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 20° |
| Beam angle (1/2 peak): | 20° |
| Beam angle (1/10 peak): | 38° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Width: 20,5 cm Depth: 17,5 cm Height: 23 cm |
| Weight: | 1,79 kg |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397592245 | 2,09 kg | 21,5cm x 21,5cm x 28cm |
| 8 | 4026397592252 | 16,85 kg | 60cm x 45cm x 46cm |