|
7 188 грн
|
|
7 188 грн
|
платежі
по 3 594 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Унікальний дизайн
Для стільниць товщиною до 40 мм
1 потужний світлодіод 50 Вт COB (chip-on-board) нейтрального білого кольору (NW)
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Керування за принципом plug and play
Просте встановлення
З кутом променю 75°
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
Доступні різні версії
Безшумна робота
Для таких областей застосування, як Реклама/вітрина; Виставка та демонстрація товарів у магазині
Можливість застосування: Підвісний; Настінний
Комплектація
1 х прожектор, 1 х гвинт з накаткою, 1 х пластина, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 50 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction: | 3 x 1,0 mm² H05RN-F |
| Cable length: | Approx. 0,8 m |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 50 W COB (chip-on-board) neutral white (NW) |
| Color temperature: | 4100K |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Plug and play |
| Setup: | Easy installation |
| Beam angle: | 75° |
| Beam angle (1/2 peak): | 75° |
| Beam angle (1/10 peak): | 125° |
| Color rendering index (CRI): | 90 Ra |
| Luminous flux: | 3769 lm |
| Housing color: | Silver |
| Dimensions: | Length: 64 cm Width: 20,5 cm Depth: 8,5 cm |
| Weight: | 2 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Energy efficiency class (A - G): | G |
| EPREL-Nr: | 1273332 |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397603248 | 2,36 kg | 65cm x 21,5cm x 11cm |
| 4 | 4026397603255 | 10,25 kg | 67cm x 45cm x 27cm |
| Артикул | EL-0866 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
