|
3 645 грн
|
|
3 645 грн
|
платежі
по 1 823 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Голову можна нахиляти на 90°
Унікальний дизайн
Просте кріплення за допомогою гвинтового затискача
Для стільниць товщиною до 40 мм
1 потужний світлодіод 30 Вт COB (chip-on-board) нейтрального білого кольору (NW)
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Керування за принципом plug and play
З кутом променя 60°
Доступні різні версії
Безшумна робота
Для таких областей застосування, як Реклама/вітрина; Виставка та торговельне обладнання
Можливість застосування: Підвісний; Настінний
Комплектація
1 х прожектор, 1 х гвинт з накаткою, 1 х пластина, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 31 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1,2 m |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 30 W COB (chip-on-board) neutral white (NW) |
| Color temperature: | 4100K |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Plug and play |
| Beam angle: | 60° |
| Beam angle (1/2 peak): | 60° |
| Beam angle (1/10 peak): | 106° |
| Illuminance in Lux (lx): | 1m: 861 lx, 3m: 133 lx, 6m: 40 lx |
| Luminous flux: | 1769 lm |
| Housing color: | Black |
| Dimensions: | Length: 52 cm Width: 13,5 cm Depth: 8,5 cm |
| Weight: | 860 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Energy efficiency class (A - G): | G |
| EPREL-Nr: | 1106797 |
| Knurled screw | |
| Thread: | X 60 mm |
| Plate | |
| Material: | Metal, 1,5 mm |
| Color: | Silver |
| Dimensions: | Diameter: Ø 2 cm |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397646917 | 0,95 kg | 61cm x 14,5cm x 5cm |
| 20 | 4026397646924 | 20,85 kg | 63cm x 60cm x 28,5cm |
| Артикул | EL-0862 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
