|
3 665 грн
|
|
3 665 грн
|
платежі
по 1 833 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Погодостійкий точковий світильник (IP65) з потужним світлодіодом 10 Вт бірюзового кольору
Компактний алюмінієвий корпус
1 потужний світлодіод 10 Вт бірюзового кольору
Ефект променя
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Керування за принципом plug and play
З монтажним кронштейном
Підходить для зовнішнього використання IP65
Для таких областей застосування, як Клуби/школи танців; архітектура; ресторани, бари та готелі
Безшумна робота
Можливість застосування: Підвісний
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 10 W |
| IP classification: | IP65 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction: | 3 x 1,0 mm² H05RN-F |
| Cable length: | Approx. 1 m |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 10 W high-power turquoise |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Plug and play |
| Beam angle (1/2 peak): | 4° |
| Beam angle (1/10 peak): | 6° |
| Illuminance in Lux (lx): | 1m: 24366 lx, 3m: 2317 lx, 6m: 555 lx |
| Housing color: | Grey |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Metal |
| Dimensions: | Width: 10,5 cm Depth: 15 cm Height: 14,7 cm |
| Weight: | 730 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 3 x Ø6mm |
| Material: | Metal, 2 mm |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397707830 | 0,80 kg | 17cm x 11cm x 13cm |
| 20 | 4026397707847 | 16,75 kg | 58cm x 37cm x 28cm |
| Артикул | EL-0841 |
|---|---|
| Модель | PST10 |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
