|
3 652 грн
|
|
3 652 грн
|
платежі
по 1 826 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Погодостійкий точковий світильник (IP65) з потужним світлодіодом 10 Вт теплого білого кольору (WW)
Компактний алюмінієвий корпус
1 потужний світлодіод 10 Вт теплого білого кольору (WW)
Ефект променя
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Керування за принципом «підключи і працюй
З кутом розсіювання 4°
З монтажним кронштейном
Підходить для зовнішнього використання IP65
Безшумна робота
Для таких областей застосування, як Монтаж; ресторани, бари та готелі; архітектура
Можливість застосування: Підвісний
Комплектація
1 х пристрій, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 10 W |
| IP classification: | IP65 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction: | 3 x 1,0 mm² H05RN-F |
| Cable length: | Approx. 1 m |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 10 W high-power warm white (WW) |
| Color temperature: | 2700K |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Plug and play |
| Beam angle: | 4° |
| Beam angle (1/2 peak): | 4° |
| Beam angle (1/10 peak): | 6° |
| Illuminance in Lux (lx): | 1m: 30222 lx, 3m: 4331 lx, 6m: 1130 lx |
| Luminous flux: | 803 lm |
| Housing color: | Grey |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Material: | Aluminum casting |
| Dimensions: | Width: 10,5 cm Depth: 15 cm Height: 14,7 cm |
| Weight: | 790 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Energy efficiency class (A - G): | F |
| EPREL-Nr: | 1066944 |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 3 x Ø6mm |
| Material: | Aluminum, 2 mm |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397617993 | 0,79 kg | 11cm x 13cm x 17cm |
| 20 | 4026397618006 | 16,50 kg | 57cm x 37,5cm x 28,5cm |
| Артикул | EL-0834 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
