|
43 430 грн
|
|
43 430 грн
|
платежі
по 21 715 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Погодостійкий прожектор (IP65), 40 Вт COB LED, змінна колірна температура, CRI >90, RDM
4 жалюзі
1 потужний світлодіод 40 Вт COB (chip-on-board) 2в1 BCL CW/WW (однорідна суміш кольорів)
Змінна колірна температура 2700 K - 6000 K
Ручне масштабування; Ручне фокусування
Електронний диммер; Швидкість диммера (ступінчаста реакція) регулюється; змінна широтно-імпульсна модуляція
Строб-ефект
Автономне керування; функція Master/slave; DMX; RDM
Попередньо запрограмований в Light´J; Light Captain
З кутом променя 15° - 30°
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Дуже низький рівень шуму під час роботи
Для таких областей застосування, як Виставкове та торгове обладнання; Монтаж; Сцена; Театр
Можливість застосування: Підвісна; на підставці
Комплектація
1 х пристрій, 1 х тримач гобо, 1 х рамка фільтра, 1 х інструкція користувача, 1 х шнур живлення, 1 х кабель-перехідник, 1 х запобіжна скоба
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 30 W |
| IP classification: | IP65 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via IP T-Con (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 40 W COB (chip-on-board) 2in1 BCL CW/WW (homogenous color mix) |
| Color temperature: | 2700K - 6000K adjustable |
| Equipment: | Zoom manual; Focus manual |
| DMX channels: | 1; 2; 3; 6 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version IP |
| Control: | Stand-alone; Master/slave function; DMX; RDM |
| Preprogrammed in: | Light´J; Light Captain |
| Beam angle: | 15° - 30° |
| Beam angle (1/2 peak): | 15 - 30° |
| Beam angle (1/10 peak): | 15 - 30° |
| Color rendering index (CRI): | 92 Ra |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Length: 34,5 cm Width: 15,5 cm Height: 28,5 cm |
| Weight: | 3,95 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Gobo holder | |
| Gobos: | Outside diameter 37,5mm Image diameter 28mm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397718669 | 4,50 kg | 44cm x 21cm x 23cm |
| 4 | 4026397719208 | 19,00 kg | 46cm x 44cm x 49cm |