|
6 917 грн
|
|
6 917 грн
|
платежі
по 3 459 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Яскравий прожектор нейтрально-білого кольору, широкий кут променя та 70 Вт світлодіод
1 потужний світлодіод 70 Вт COB (chip-on-board) нейтрально-білого кольору (NW)
З кутом променя 72°.
Хороший індекс передачі кольору (CRI)
Пристрій охолоджується вентилятором
З монтажним кронштейном
Керування за принципом plug and play
Для таких областей застосування, як Виставковий і магазинний монтаж; Монтаж
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х тримач, 1 х гвинт, 1 х гайка, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 70 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 70 W COB (chip-on-board) neutral white (NW) |
| Color temperature: | 4190K |
| Cooling: | 1 x cooling fan |
| Control: | Plug and play |
| Beam angle: | 72° |
| Beam angle (1/2 peak): | 72° |
| Beam angle (1/10 peak): | 116° |
| Color rendering index (CRI): | 82 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | 1m: 4348 lx, 3m: 546 lx, 6m: 159 lx |
| Luminous flux: | 4600 lm |
| Housing color: | White |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Width: 19,8 cm Depth: 21,2 cm Height: 22 cm |
| Weight: | 1,62 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| Energy efficiency class (A - G): | G |
| EPREL-Nr: | 1519629 |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø10mm; 1 x Ø8mm |
| Material: | Metal, 2 mm |
| Holder | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø10mm; 6 x Ø4mm |
| Material: | Metal, 2,5 mm |
| Color: | Silvergrey, zinc-plated |
| Dimensions: | Length: 10,5 cm Width: 2,8 cm |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Color: | Black |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397648188 | 1,78 kg | 30cm x 21cm x 11cm |
| 6 | 4026397648195 | 11,30 kg | 43,5cm x 32cm x 37cm |
| Артикул | EL-0740 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
