|
14 301 грн
|
|
14 301 грн
|
платежі
по 7 151 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Світлодіодний прожектор зі змішуванням кольорів RGB/WW, дверцятами, ІЧ-пультом дистанційного керування та протиморозним фільтром
Додатковий протиморозний фільтр забезпечує широке, м'яке та однорідне світло
3 кнопки на пульті дистанційного керування для збереження власних налаштувань
9 потужних світлодіодів 7 Вт 4в1 QCL RGB/WW (однорідне змішування кольорів)
Плавне змішування кольорів; регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; електронний диммер; регульована швидкість диммера (ступінчаста реакція); баланс білого
Строб-ефект
Прилад охолоджується пасивним конвекційним охолодженням
Автономне керування; DMX; QuickDMX (опція); W-DMX за допомогою бездротового рішення (опція); CRMX від LumenRadio (опція); функція ведучого / веденого; звук на світло через мікрофон; ІЧ-пульт дистанційного керування
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 10°.
З монтажним кронштейном
OLED-дисплей
Безшумна робота
Попередньо запрограмований в Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Для таких областей застосування як: Весілля / гала / заходи; сцена; театр; мобільні діджеї / аніматори; ресторани, бари та готелі
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х пристрій, 1 х інструкція користувача, 1 х шнур живлення, 1 х кришка дифузора, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х шторка, 2 х гвинти з накатаною головкою
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 54 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x PowerCON (gray) |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 9 x 7 W 4in1 QCL RGB/WW (homogenous color mix) |
| Flash rate: | 1 - 23 Hz |
| DMX channels: | 3; 4; 6; 8; 11 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version 1 x 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version 1 x 5-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Stand-alone; DMX; QuickDMX (optional); W-DMX by wireless solution (optional); CRMX by LumenRadio (optional); Master/slave function; Sound to light via Microphone; IR remote control |
| Preprogrammed in: | Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3 |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 10° |
| Beam angle (1/2 peak): | 10° Frost filter 18° |
| Beam angle (1/10 peak): | 28° Frost filter 47° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | OLED display |
| Dimensions: | Length: 27,1 cm Width: 14,3 cm Height: 21,3 cm |
| Weight: | 3,20 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2032 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397712841 | 3,50 kg | 30cm x 19cm x 24cm |
| 4 | 4026397713268 | 14,80 kg | 40cm x 32cm x 51cm |