|
20 325 грн
|
|
20 325 грн
|
платежі
по 10 163 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Світлодіодний прожектор зі змішуванням кольорів RGB/WW, дверцятами, ІЧ-пультом дистанційного керування та протиморозним фільтром
Додатковий протиморозний фільтр забезпечує широке, м'яке та однорідне світло
3 кнопки на пульті дистанційного керування для збереження власних налаштувань
18 потужних світлодіодів 7 Вт 4в1 QCL RGB/WW (однорідне змішування кольорів)
Плавне змішування кольорів; регульована зміна кольору; регульоване вицвітання кольору; електронний диммер; регульована швидкість диммера (ступінчаста реакція); баланс білого
Строб-ефект
Прилад охолоджується вентилятором з регульованою температурою
Автономне керування; DMX; QuickDMX (опціонально); W-DMX за допомогою бездротового рішення (опціонально); CRMX від LumenRadio (опціонально); функція ведучого/ведомого; перетворення звуку на світло через мікрофон; ІЧ-пульт дистанційного керування
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 11°.
З монтажним кронштейном
OLED-дисплей
Дуже тихий робочий шум
Попередньо запрограмовано в режимах Light´J; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3
Прямий вибір колірної температури з 3100 попередньо встановлених значень
Гумові ніжки
Для таких областей застосування як: Весілля / гала / заходи; сцена; театр; мобільні діджеї / аніматори; ресторани, бари та готелі
Можливість застосування: Стоячий; підвісний; на підставці
Гвинт з накаткою
Різьба М4
Комплектація
1 х пристрій, 1 х шнур живлення, 1 х кришка дифузора, 1 х пульт дистанційного керування, 4 х гвинти з накатаною головкою, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 104 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug included |
| Power output: | 1 x PowerCON (gray) |
| Fuse: | T 6,3 A Fuse fix on board |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 18 x 7 W 4in1 QCL RGB/WW (homogenous color mix) |
| Flash rate: | 1 - 23 Hz |
| DMX channels: | 3; 4; 6; 8; 11 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version 1 x 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version 1 x 5-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Temperature-controlled fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; QuickDMX (optional); W-DMX by wireless solution (optional); CRMX by LumenRadio (optional); Master/slave function; Sound to light via Microphone; IR remote control |
| Preprogrammed in: | Light´J; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3 |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 11° |
| Beam angle (1/2 peak): | 11° Frost filter 15° |
| Beam angle (1/10 peak): | 26° Frost filter 37° |
| Housing color: | Black matte |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | OLED display |
| Transport aid: | Rubber feet |
| Dimensions: | Length: 39,6 cm Width: 14,3 cm Height: 21,3 cm |
| Weight: | 4,75 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 3 x Ø11mm; 2 x Ø8mm; 8 x Ø15mm |
| Material: | Metal, 2 mm |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 1,0 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1,2 m |
| Diffusor cover | |
| Diameter mounting holes: | 4 x Ø4,5mm |
| Material: | Plastic, 2 mm |
| Color: | Frost |
| Dimensions: | Width: 28,3 cm Height: 11,6 cm |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2032 lithium manganese built-in |
| Barndoor | |
| Material: | Metal, 0,8 mm |
| Dimensions: | Width: 46,5 cm Height: 28,5 cm |
| Knurled screw | |
| Thread: | M4 thread x 8 mm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397712834 | 5,14 kg | 42cm x 19cm x 24cm |
| 4 | 4026397713251 | 21,55 kg | 44cm x 41cm x 52cm |