|
8 098 грн
|
|
8 098 грн
|
платежі
по 4 049 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
700-ватний туманоутворювач з DMX
Компактна туманна машина з великим вихідним об'ємом
Ідеально підходить для акцентування світлових і лазерних променів
Концентрований і стабільний вихід туману
Решітка вентилятора з синім світлодіодним підсвічуванням, що перемикається
Короткий час прогріву
Вихідна відстань: Прибл. 2,5 м
Управління за допомогою дротового пульта дистанційного керування; DMX
З монтажним кронштейном
З індикацією рівня
Працює на рідині на водній основі
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; Light Captain
Знімний бак
Для таких областей застосування як: Клуби / школа танців; Сцена; невеликий прокат; мобільний діджей / конферансьє
Можливість застосування: Стоячий; підвісний
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 700 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Warm-up time: | Approx. 3 min |
| Output volume: | Approx. 230 m³/min |
| Output distance: | Approx. 2,5 m |
| Tank capacity: | 0,8 l water-based fluid removable tank |
| Fluid consumption: | Approx. 20 ml/min |
| DMX channels: | 1 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | Wired remote control; DMX |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; Light Captain |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Heater: | 700 W |
| Controls: | Overheat |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Width: 25 cm Depth: 32 cm Height: 21,5 cm |
| Weight: | 3,85 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| Remote control | |
| Cable length: | 3 m |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397556025 | 4,47 kg | 37,5cm x 26cm x 21cm |
| 2 | 4026397647921 | 9,20 kg | 54cm x 39cm x 24cm |
| Артикул | EL-0556 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
