|
1 022 грн
|
|
1 022 грн
|
платежі
по 511 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Кольорове коло для точкових плям
Для всіх точкових прожекторів з рівним краєм
Легко кріпиться на ободі трубки прожектора
Ідеальний аксесуар, якщо потрібно підсвітити, наприклад, дзеркальну кулю
Керування за принципом «підключи і працюй
колірне колесо
Колірне колесо з червоним, зеленим, жовтим, синім кольорами
Комплектація
1 х двигун для кольорового колеса, 1 х кольорове колесо, 1 х запобіжна скоба, 1 х ланка ланцюга, 2 х гайка, 2 х шайба, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | < 4 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Speed: | 2,5 RPM , 360 ° forward/backward |
| Control: | Plug and play |
| Weight: | 400 g |
| Motor for color wheel | |
| Maximum load: | 1 kg |
| Housing color: | Black matte |
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | Length: 10 cm Diameter: Ø 7,5 cm |
| Color wheel | |
| Color generation: | Color wheel with red, green, yellow, blue |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø8mm |
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | Width: 2 mm Diameter: Ø 23 cm |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397430011 | 0,50 kg | 25cm x 10cm x 25cm |
| 10 | 4026397430028 | 5,75 kg | 52,5cm x 27cm x 52cm |
| Артикул | EL-0428 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
