|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Комплект Приймач ATW-R2100b і ручний кардіоїдний динамічний мікрофон/передавач ATW-T220b.
ССерія 2000 від Audio-Technica — це 10-канальна UHF бездротова система з адаптивною частотою, розроблена для різноманітних додатків, включаючи живі виступи, стаціонарну установку, публічне оповіщення, оренду аудіо/відео і молитвиних будинкинків. Пропонує всі переваги високоякісної професійної бездротової системи за доступною ціною.
Технічні характеристики:
| Загальна система | |
|---|---|
| Робочі частоти | Діапазон I: 487,125–506,500 МГц Діапазон U (A): 606,500–613,300 МГц Діапазон U (B): 614,300–629,900 МГц Діапазон D: 656,125–678,500 МГц |
| Режим модуляції | FM |
| Максимальне відхилення | ±40 кГц |
| АЧХ | від 100 Гц до 15 кГц (+1 дБ, -3 дБ) |
| Робочий діапазон | 100 м (300 футів), типове відкрите середовище без перешкод. |
| Повне гармонійне спотворення | < 1% (при 1 кГц, відхилення ±20 кГц) |
| Діапазон робочих температур | 5ºC до 45ºC Від 41ºF до 113ºF Ефективність батареї та РК-дисплея може знижуватися за дуже низьких температур. |
| Кількість каналів | 10 всього |
| Ручний передавач | |
| Вихідна радіочастотна потужність | Висока: 30 мВт; Низька: 10 мВт (перемикається), при 50 Ом |
| Побічні випромінювання | Дотримання федеральних і національних норм |
| Елемент мікрофона | Динамічний кардіоїд |
| тип батареї | Дві лужні батареї AA 1,5 В (не входять до комплекту) або дві NiMH батареї 1,2 В AA (не входять в комплект) Потужність для зарядки NiMH батарей (з ATW-CHG2) США/Канада/Латинська Америка: 3,2 В постійного струму, 230 мА x2 Інші країни світу: 3,2 В Постійний струм, 320 мА x2 |
| Термін служби батареї | Високий: 7 годин (лужний) Низький: 9 годин (лужний) Залежно від типу батареї та моделі використання. |
| Розміри | Довжина 232,0 мм (9,13 дюйма), діаметр 48,0 мм (1,89 дюйма) |
| Вага нетто | 252 г (8,9 унції), без батарей |
| Аксесуари в комплекті | Затискач для підставки AT8456a Quiet-Flex |
| Body Pack | |
| Вихідна радіочастотна потужність | Висока: 30 мВт, низька: 10 мВт (перемикається), при 50 Ом |
| Термін служби батареї | Високий: 7 годин (лужний) Низький: 9 годин (лужний) Залежно від типу батареї та моделі використання. |
| тип батареї | Дві лужні батареї AA 1,5 В (не входять до комплекту) або дві NiMH батареї 1,2 В AA (не входять в комплект) Потужність для зарядки NiMH батарей (з ATW-CHG2) США/Канада/Латинська Америка: 3,2 В постійного струму, 230 мА x2 Інші країни світу: 3,2 В Постійний струм, 320 мА x2 |
| Розміри | 66,0 мм (2,60 дюйма) Ш x 22,5 мм (0,89 дюйма) Г x 92,3 мм (3,63 дюйма) В |
| Вхідні з'єднання | Чотириконтактний блокуючий роз’єм Контакт 1: GND Контакт 2: INST INPUT Контакт 3: MIC INPUT Контакт 4: DC BIAS +9V |
| Вага нетто | 81 г (2,9 унції), без батарей |
| Побічні випромінювання | Дотримання федеральних і національних норм |
| Приймач | |
| Система прийому | Справжнє розмаїття |
| Відмова від зображення | 60 дБ номінально, 55 дБ мінімум |
| Антенний вхід | Тип BNC, 50 Ом Напруга зміщення 12 В постійного струму, 60 мА, кожен |
| Розміри | 210,0 мм (8,27 дюйма) Ш x 162,2 мм (6,39 дюйма) Г x 44,0 мм (1,73 дюйма) В Не враховуючи роз’єми BNC або ніжки. |
| вага | 1,0 кг (35,3 унції), без аксесуарів |